13. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG®

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w 13. Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG® (Katowice, Spodek/ MCK, 18-19 czerwca 2020).

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® to networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin. Impreza wspierana jest przez prestiżowe instytucje krajowe i zagraniczne.

PRZESTRZEŃ TARGÓW PODZIELONA ZOSTANIE NA STOISKA :

BRANŻOWE, NARODOWE i INSTYTUCJONALNE oraz STREFY SPECJALNE:

INTARG® EKO (CITY i TRANSPORT; INDUSTRY; LIFE STYLE) – jak co roku, wiodącym tematem wydarzenia jest promocja pro-środowiskowych i eko- innowacyjnych produktów, technologii i usług przynoszących korzyści dla środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa.

START -UP INTERNATIONAL oraz MŁODY WYNALAZCA – jej misją jest prezentacja innowacyjnych produktów stworzonych przez młodych i kreatywnych przedsiębiorców oraz młodzież szkolną, w celu budowania relacji, wymiany doświadczeń, promocji postaw kreatywnych.

GIEŁDA TOP WYNALAZKÓW” – prezentacja rozwiązań innowacyjnych nagrodzonych w 2019 roku na międzynarodowych targach wynalazczości.

KONFERENCJI i PREZENTACJI :
w czasie Targów będzie możliwość:
• zorganizowania własnej konferencji (na warunkach partnersko-sponsorskich)
• zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań (bezpłatnie dla wystawców)

NETWORKINGOWA – spotkania biznesowe zorganizowane dla wszystkich
uczestników wydarzenia

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 30 kwietnia 2020 na adres: intarg@haller.pl

Więcej o Targach na stronie internetowej: www.intarg.haller.pl.