Darmowe szkolenie PPK organizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją programu Pracownicze Plany Kapitałowe (w skrócie PPK) - regulowany ustawą z 4 października 2018 roku powszechny program oszczędnościowy, który powstał we współpracy rządu, Polskiego Funduszu Rozwoju, organizacji pracodawców oraz związków zawodowych -  istnieje możliwość organizacji w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach darmowego szkolenia dedykowanego jednostkom zatrudniającym minimum 50 osób zobligowanym do wdrożenia programu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

4 godzinne szkolenie w siedzibie firmy wyczerpuje problematykę PPK w całym zakresie.

Formuła otwarta szkolenia nastawiona jest na potrzeby zamawiającego - wykład, rozmowa, czy też odpowiedzi na pytania.

Szkolenie możne być przeprowadzone w gronie kilku osób – z zarządu czy też odpowiedzialnych za wdrożenie, a także dla zatrudnionych pracowników.

Więcej Informacji na temat szkoleń na stronie GPW w Warszawie: https://www.gpw.pl/ppk

Kontakt bezpośredni w temacie szkoleń pod numerem tel. +48 576 258 952.