Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju zaprasza na spotkanie w ramach projektu KETGATE

Szanowni Państwo,

w ramach realizacji projektu CE 1188 KETGATE - Central European SME Gateway to Key-enabling Technology Infrastructures – Sparking a new transnational KET innovation eco-system, którego partnerem jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o. o., zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu w ramach wizyt studyjnych w jednostkach B+R.

Jednym z założeń projektu KETGATE jest wdrażanie działań mających na celu wymianę doświadczeń pomiędzy instytucjami naukowo-badawczymi oraz ujednolicenie podejścia do współpracy środowiska naukowego z MŚP na obszarze Europy Środkowej. W ramach realizacji tego zadania, partnerzy projektu organizują spotkania o charakterze wizyt studyjnych w wybranych instytucjach badawczo-rozwojowych, podczas których prezentowane są najnowsze technologie i potencjał ich wykorzystania w kontekście współpracy z MŚP, połączone z dyskusją i wymianą doświadczeń na szczeblu międzynarodowym.

Spotkanie odbędzie się 25 czerwca br. w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie– w załączeniu agenda.