IV edycja konkursu i cyklu redakcyjnego "Eureka! DGP - Odkrywamy polskie wynalazki"

Dziennik Gazeta Prawna prowadzi IV edycję konkursu i cyklu redakcyjnego "Eureka! DGP - Odkrywamy polskie wynalazki". Jest to konkurs na najlepszy wynalazek opracowany przez polską uczelnię lub instytut naukowy.

Celem, który przyświeca akcji jest promocja polskiej nauki oraz potencjału twórczego polskich wynalazców. Dziennik Gazeta Prawna chce również zainspirować swoich młodych czytelników, którzy marzą o karierze naukowej, do realizowania marzeń.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej eureka.dziennik.pl

Nagrodą jest 30 tysięcy złotych dla zespołu wynalazczego oraz kampania reklamowa dla uczelni o wartości 50 tysięcy złotych w mediach INFOR Biznes („Dziennik Gazeta Prawna”, gazetaprawna.pl, forsal.pl, dziennik.pl).

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wybrane wynalazki będą prezentowane na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” od stycznia 2017 r. w cyklu redakcyjnym „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”, natomiast wszystkie zgłoszone do konkursu projekty znajdą się na stronie internetowej eureka.dziennik.pl

Termin dokonywania zgłoszeń upływa 23 grudnia 2016 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: eureka@dziennik.gazetaprawna.pl

Do pobrania:

Osoby/zespoły zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do kontaktu z Biurem Współpracy z Gospodarką.