Wydarzenie: Dotacje i ulgi podatkowe dla przedsiębiorców w województwie śląskim

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wydarzenie „Dotacje i ulgi podatkowe dla przedsiębiorców w województwie śląskim”, które odbędzie przy ul. Bankowej 5, 40-007 Katowice (budynek spinPLACE) w dniu 18 kwietnia 2024r. w godz. 9:30-12:00

„Klimat – przede wszystkim. Świadomość ekologiczna i zielone miasta”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium i spotkania business mixer z norweskimi firmami podczas targów Green Power w Poznaniu, 24.04.2024.

Zaproszenie do udziału w Hackathonie Pomysłów Biznesowych

Zapraszamy do udziału w Hackathonie Pomysłów Biznesowych.

Czym jest Hackathon?

Nagroda specjalna dla Uniwersytetu Śląskiego w konkursie Innowator Śląska 2023

Szanowni Państwo,

niezmiernie miło nam poinformować, iż po raz kolejny Uniwersytet Śląski w Katowicach otrzymał nagrodę specjalną w konkursie Innowator Śląska 2023 dla najbardziej innowacyjnego rozwiązania, tj. urządzenie do pozycjonowania osoby leżącej na plecach.

Konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej: ESA Technology Transfer Competition

Szanowni Państwo,

wystartował konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej: ESA Technology Transfer Competition na pomysły na transfer technologii z sektora kosmicznego na ziemskie potrzeby.

Zaproszenie na kolejne spotkanie z cyklu Startup Meetup #9: The Godmother

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy na najbliższy Startup Meetup #9: The Godmother, podczas którego będziemy rozmawiać o prowadzeniu biznesu zarówno z perspektywy kobiet, jak i mężczyzn oraz sztucznej inteligencji.

Złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® dla rozwiązania BIO-GĄBKA

W dniach 24-25 maja 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się 16 Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG®.

Zostań przedsiębiorcą wiedzy | Become a Knowledge Entrepreneur | warszaty 22-23 maja 2023

Biuro Współpracy z Gospodarką zaprasza na warsztaty pt. „Zostań przedsiębiorcą wiedzy” (Become a Knowledge Entrepreneur), które prowadzić będą przedstawicielki Katedry Psychologii Pracy i Organizacji Uniwersytetu Kraju Saary.

obrazek do wiadomosci:

Program Grantowy ING dla start-upów i naukowców

Szanowni Państwo,

VentureLab oraz ING Polska poszukują ciekawych rozwiązań proekologicznych.

Prowadzisz startup #eko? Jesteś pracownikiem naukowym?

Zaproszenie do udziału w konferencji InterNanoPoland 2022

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji InterNanoPoland!

Startup Meetup #6: Smart startups for smart cities - zaproszenie na kolejne spotkanie dla start-up'ów

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu "Startup Meetup #6: Smart startups for smart cities" zorganizowanego przez partnera Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - firmę Co.Brick.

Termin: wtorek, 27.09.2022, godz.

Startup Meetup #5: Team is the King - zaproszenie na spotkanie dla start-up'ów

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu "Startup Meetup #5: Team is the King" zorganizowanego przez partnera Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - firmę Co.Brick.

Termin:
wtorek, 6 września 2022 r.

Zaproszenie na konferencję dot. rozpoczęcia działalności Jednolitego Sądu Patentowego

Szanowni Państwo,

jesteśmy świadkami największej rewolucji w europejskim prawie patentowym od początku jego istnienia.

Wykład Otwarty Transform4europe: dwóch prelegentów, jeden globalny problem - kryzys mieszkaniowy

Zapraszamy na wykład Otwarty Transform4europe, którego tematem będzie globalny problem - kryzys mieszkaniowy.

IV - ostatni nabór wniosków na prace przedwdrożeniowe w ramach Inkubatora Innowacyjności 4.0