Otwarte Kursy Uniwersytetu Otwartego UŚ

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w inicjatywie naukowo-edukacyjnej Uniwersytetu Otwartego w Uniwersytecie Śląskim.

"Otwarte Kursy" to oferta kierowana do osób, które ukończyły 18 lat, w tym młodzieży licealnej, studentów oraz osób spoza środowiska akademickiego, które chcą rozwinąć swoje kompetencje lub nabyć nowe umiejętności.

Istotne jest to, iż oferta skierowana jest dla osób, które chcą rozwinąć skrzydła, nauczyć się nowych rzeczy szybko i skutecznie - bez konieczności rozpoczynania studiów.

W zimowej edycji Uniwersytet Otwarty proponuje trzynaście praktycznych kursów. Są to szkolenia dotyczące rozwoju osobistego, jak coaching kariery, czy zarządzanie czasem; kursy wspierające strategie zarządzania zespołem oraz projektem np. Agile. Dodatkowo szkolenia wzmacniające działania rynkowe, jak copywriting, marketing, czy negocjacje.

Wszystkie kursy znajdą Państwo na stronie: https://www.uniwersytetotwarty.us.edu.pl/otwarte-kursy-uous/

Najistotniejsze informacje organizacyjne:

• każdy kurs przewidziany jest na 15 godzin;
  • zajęcia są płatne – 275 zł za 15 godzin kursu;
  • zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych w dni robocze  od godziny 17:15;
  • warunkiem uruchomienia kursu jest utworzenie się przynajmniej piętnastoosobowej grupy;
  • kurs realizowany będzie w okresie styczeń-marzec/kwiecień 2020;
  • warunkiem zgłoszenia kursu jest wypełnienie formularza online oraz uiszczenie opłaty;
  • na zgłoszenia czekamy w styczniu – do tygodnia uruchomienia konkretnego kursu;
  • kursanci otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu;

W razie pytań prosimy o kontakt pod następującymi adresami:

Koordynator Otwartych Kursów: matylda.sek@us.edu.pl; Uniwersytet Otwarty uniwersytetotwarty@us.edu.pl  lub pod numerem telefonu 32 / 359 21 45.

Początek roku jest dobrym momentem na rozpoczęcie nowej przygody, postawienie na rozwój osobisty, zrealizowanie planów, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywie!