Program stażowy "Rozwój kadr sektora kosmicznego"

Szanowni Państwo,

W imieniu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr Sektora Komicznego.

Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami, a firmami sektora kosmicznego. W tegorocznej edycji bierze udział 15 podmiotów z Polski, które dysponują 15 miejscami stażowymi.

Staż dedykowany jest absolwentom z tytułem magistra, licencjata, inżyniera lub magistra inżyniera, osobom z otwartym przewodem doktorskim oraz młodym naukowcom z tytułem magistra inżyniera lub magistra inżyniera, doktora nauk technicznych, społecznych lub ekonomicznych, którzy nie ukończyli 35 roku życia.

Nabór rozpoczął się 3 czerwca, a kończy się 24 czerwca  2019 roku.

Wszystkie informacje o programie stażowym dostępne są na stronie: http://space.biz.pl/konkurs-o-staz-lista-podmiotow-2/

Zapraszamy do udziału w konkursie!