Zapraszamy do udziału w seminarium pt. „W stronę natury, czyli jak poprawić jakość życia w mieście?”.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt. „W stronę natury, czyli jak poprawić jakość życia w mieście?”. Seminarium odbędzie się 1 marca 2019 r. o godz. 10:00 w sali Rady Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska (I p.), przy ul. Bankowej 9 w Katowicach.

Wydarzenie jest częścią odbywającego się cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie trwałej współpracy przedstawicieli samorządu terytorialnego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na zagadnieniu zarządzania zasobami przyrody celem poprawy jakości życia mieszkańców obszarów miejskich. Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie dla Państwa okazją do owocnej wymiany doświadczeń i poglądów.

Rejestracji na seminarium można dokonać w terminie do 25 lutego 2019 r. włącznie, poprzez formularz dostępny pod linkiem >>>  oraz pod numerem telefonu: 32  359 23 44.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Liczba uczestników seminarium jest ograniczona. O możliwości udziału w wydarzeniu decyduje kolejność dokonania rejestracji.