Zapraszamy na spotkanie inaugurujące projekt Inkubator Innowacyjności+ realizowany przez Uniwersytet Śląski w Katowicach

Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza na spotkanie inaugurujące projekt Inkubator Innowacyjności+ realizowany przez Uniwersytet Śląski w Katowicach w konsorcjum ze spółką celową uczelni SPIN-US oraz Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem projektu jest wsparcie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności w zakresie komercjalizacji.

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 maja 2017 r. o godz. 10:00 w Auli im. Kazimierza Lepszego (Rektorat Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12, Katowice). W planie spotkania:

• przedstawienie założeń projektu Inkubator Innowacyjności+,
  • prezentacja brokerów innowacji/technologii „Nauka ↔ Broker ↔ Komercjalizacja”
  • prelekcja przedstawiciela Rady Inwestycyjnej „Nauka a biznes: inne spojrzenie na własne rozwiązanie naukowe”
  • prezentacja źródeł finansowania projektów B+R w ramach programów NCBiR
  • Q&A (pytania i odpowiedzi).

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są mailowo pod adresem inkubatorinnowacyjnosci@us.edu.pl do 9 maja 2017 r.