Zaproszenie do udziału w konferencji InterNanoPoland 2022

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji InterNanoPoland!

InterNanoPoland to odbywająca się cyklicznie, największa w Polsce międzynarodowa konferencja naukowo-biznesowa poświęcona wyłącznie tematyce nanotechnologii.

Wydarzenie stanowi międzynarodowe forum dla przedsiębiorców, naukowców, instytucji otoczenia biznesu oraz studentów działających w obszarze nanotechnologii i zaawansowanych materiałów.

Szósta edycja InterNanoPoland 2022 odbędzie się w dniach 18 – 19 października 2022 r. w Katowicach (hotel Novotel Katowice).

W tym roku przygotowano niezwykle interesujące, perspektywiczne i interdyscyplinarne tematy sesji, w tym m.in.:

• Nowoczesne funkcjonalne,
  • Nowoczesne rozwiązania w druku 3D – od skali makro do nano,
  • Nanotechnologia w medycyny,
  • Komercjalizacja badań: od pomysłu do biznesu,
  • Badania i zastosowanie nanomateriałów,
  • Idea 3W: woda – węgiel – wodór,
  • Wyzwania związane z harmonizacją, walidacją i standaryzacją w nanofabrykacji,
  • Sesja plakatowa: Badania i technologie dla rozwoju przemysłu nanotechnologicznego.

UWAGA: naukowcy, doktoranci i studenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uprawnieni są do otrzymania 10% zniżki od opłaty konferencyjnej!

Na etapie rejestracji prosimy o wpisanie hasła „UŚ2022” w polu  dot. uwag/informacji dodatkowych.

Widoczna w czasie rejestracji kwota zostanie ostatecznie, tj. na etapie fakturowania, zmniejszona o 10%.

Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną najciekawsze projekty B+R, a także przedstawione zostaną osiągnięcia i wyniki prac młodych zespołów naukowych.

Głównymi organizatorami wydarzenia są Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET oraz Śląski Klaster Nano, których misją jest stworzenie platformy współpracy przedsiębiorców, instytucji naukowych, administracji publicznej i organizacji wsparcia biznesu na rzecz popularyzacji i zwiększenia znaczenia nanotechnologii w kształtowaniu innowacyjności gospodarki na Śląsku i w Polsce.

Współorganizatorami InterNanoPoland 2022 jest Miasto Katowice, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Sieć Badawcza Łukasiewicz - Krakowski Instytut Technologiczny

InterNanoPoland 2022 to doskonała okazja by podpatrzeć praktyków, porozmawiać, wymienić kontakty, poszukać pracodawcy, znaleźć pracownika czy partnera naukowego lub biznesowego, sprawdzić swoje pomysły przed inwestorami i uzyskać praktyczne umiejętności.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie wydarzenia: www.internanopoland.com.