Zaproszenie na seminarium "Seniorzy a srebrna gospodarka - szanse, wyzwania, perspektywy"

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt. „Seniorzy a srebrna gospodarka - szanse, wyzwania, perspektywy”. Seminarium odbędzie się 21 października 2019 r. o godz. 10:00 na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego (sala 205), przy ul. Będzińskiej 60 w Sosnowcu.

Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie trwałej współpracy przedstawicieli samorządu terytorialnego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na diagnozie stanu populacji osób starszych w woj. śląskim oraz kwestiach polityki senioralnej, która z uwagi na obecne trendy demograficzne jest jedną z kluczowych polityk publicznych w Polsce i Europie. Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie stanowiło okazję do owocnej wymiany doświadczeń i poglądów.

Zgłoszenia udziału przyjmowane  będą do 17 października br. włącznie, poprzez formularz dostępny pod linkiem >>> oraz pod numerem telefonu: 32  359 23 44.

Poglądowy program dostępny jest w załączniku.