Zaproszenie na spotkanie pn.: "Otoczenie przyjazne osobom starszym - modelowanie usług społecznych” w ramach realizacji projektu Społecznej Odpowiedzialności Nauki

Szanowni Państwo,

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, w ramach realizacji projektu Społecznej Odpowiedzialności Nauki pn.: "Nauka bliżej Ciebie – upowszechnianie efektów działalności naukowo-badawczej Uniwersytetu Śląskiego" oraz w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, serdecznie zapraszają na seminarium on-line pn. Otoczenie przyjazne osobom starszym - modelowanie usług społecznych.

Seminarium odbędzie się 7 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy You Tube.

Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie współpracy przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego ze światem nauki.

Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na zagadnieniach związanych z modelowaniem usług i rozwiązań przeznaczonych dla osób starszych.

Zachęcamy serdecznie do uczestnictwa i zabrania głosu w dyskusji!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału można dokonać do 6 grudnia br. włącznie, poprzez formularz dostępny pod linkiem >>>.

Agenda wydarzenia jest dostępna pod linkiem >>>

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z p. Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16).

Organizację wydarzenia dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministerstwa Edukacji i Nauki.