Ankieta dla przedsiębiorców dot. działalności SPINplace

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Śląski planuje utworzyć nową jednostkę – SPINplace, zlokalizowaną w budynku przy ulicy Bankowej 5 w Katowicach. Będzie to przestrzeń kreatywna, coworkingu i współpracy z gospodarką - miejsce, w którym znajdzie się miejsce na naukę, pracę, warsztaty, tworzenie prototypów, dyskusje, prezentacje wyników badań, akcelerację inicjatyw, działania artystyczne, nawiązywanie współpracy z firmami, nawiązywanie kontaktów naukowych.

Niniejsza ankieta ma na celu pozyskanie informacji na temat oczekiwań, możliwości, preferencji i sugestii świata biznesu oraz szeroko rozumianego otoczenia Uczelni w kontekście współpracy w ramach centrum kreatywności i coworkingu - SPINplace.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza ankiety. Państwa zdanie jest dla nas szczególnie cenne. Dążymy do tego, aby nasz projekt i założenia do programu działania SPINplace w jak największym stopniu odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

Ankieta jest anonimowa. Prosimy o wypełnienie wszystkich rubryk. Przy wyborze opcji „inne”, prosimy o krótkie uzasadnienie.

Link do ankiety:

Serdecznie dziękujemy za Państwa opinie!