Dni Innowacji w Warszawie 2013

Samorząd Województwa Mazowieckiego realizuje bezpłatne infoseminaria regionalne w obszarze innowacji. Uczestnik infoseminariów ma szansę odkrycia wszelkich aspektów pojęcia innowacyjności, w szczególności dowiedzieć się, w jaki sposób ją stymulować i oceniać, jakie są najlepsze praktyki i modele w tej dziedzinie, a także jak skutecznie wykorzystać innowacje dla własnych potrzeb.

„Dni Innowacji” to cykl infoseminariów organizowanych w sześciu miastach województwa mazowieckiego. W pierwszej połowie roku odbyły się spotkania w Ciechanowie, Siedlcach i Radomiu. Najbliższe spotkania odbędą się we wrześniu w Warszawie, kolejne w październiku - w Ostrołęce, a w listopadzie - w Płocku. Wydarzenia te organizowane są w ramach projektu pn. „Mazowiecka Sieć Ośrodków Doradczo-Informacyjnych w zakresie innowacji (MSODI)” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i mają na celu podniesienie świadomości uczestników w zakresie znaczenia innowacji w rozwoju gospodarczym

Pierwsze spotkanie inaugurujące Dni Innowacji w Warszawie odbędzie się już 5 września br. w Centrum Innowacji NOT Warszawskiego Domu Technika przy ul. Czackiego 3/5.

Wszystkie spotkania  w ramach Dni innowacji w Warszawie odbędą się w godz. 10.00 – 13.00 w Centrum Innowacji NOT w Warszawie przy ul. T. Czackiego 3/5 (Sala E, II piętro).

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w wybranym spotkaniu należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny na stronie:www.psdb.com.pl/msodi/

Szczegółowe programy spotkań oraz zasady udziału można znaleźć na stronie projektu http://www.msodi.mazovia.pl/wydarzenia.

Folder informacyjny o cyklu infoseminariów poświęconych różnym obszarom innowacji.