Informacja o wyłonieniu Wykonawcy usługi czyszczenia sprzętu i szkła laboratoryjnego, przygotowanie próbek i aparatury do pomiarów dielektrycznych, prac związanych z czyszczeniem i utrzymaniem szerokopasmowego spektrometru dielektrycznego

Informacja o wyłonieniu Wykonawcy

do pomiarów dielektrycznych, prac związanych z czyszczeniem i utrzymaniem
szerokopasmowego spektrometru dielektrycznego

Uniwersytet Śląski w Katowicach informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania
na wyłonienie Wykonawcy Usługa czyszczenia sprzętu i szkła laboratoryjnego, przygotowanie próbek i aparatury do pomiarów dielektrycznych, prac związanych z czyszczeniem i utrzymaniem szerokopasmowego spektrometru dielektrycznego w związku z realizacją projektu „Innowacyjna metodyka dla produktów leczniczych w fazie rozwoju - NOMAD-L” z ofert złożonych w zapytaniu z dnia 03.01.2020 wybrano ofertę p. Agnieszki Talik zam. w Tychach, 43-100, przy ul. Słowiczej 9.

Katowice, 13.01.2020

Informacja o wyłonieniu wykonawcy