Informacja o wyłonieniu Wykonawcy usługi optymalizacji warunków syntezy w warunkach podwyższonego ciśnienia, czyszczenia polimerów o topologii liniowej oraz nieliniowej otrzymanych w warunkach ciśnienia atmosferycznego oraz przygotowanie próbek (...)

Informacja o wyłonieniu Wykonawcy

usługi optymalizacji warunków syntezy w warunkach podwyższonego ciśnienia, czyszczenia polimerów o topologii liniowej oraz nieliniowej otrzymanych w warunkach ciśnienia atmosferycznego oraz przygotowanie próbek do pomiarów z wykorzystaniem technik NMR oraz GPC, a także przygotowania materiałów z przeprowadzonych syntez do raportu końcowego

Uniwersytet Śląski w Katowicach informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania
na wyłonienie Wykonawcy Usługa optymalizacji warunków syntezy w warunkach podwyższonego ciśnienia, czyszczenia polimerów o topologii liniowej oraz nieliniowej otrzymanych w warunkach ciśnienia atmosferycznego oraz przygotowanie próbek do pomiarów z wykorzystaniem technik NMR oraz GPC, a także przygotowania materiałów z przeprowadzonych syntez do raportu końcowego, w związku z realizacją projektu „Innowacyjna metodyka dla produktów leczniczych w fazie rozwoju - NOMAD-L” z ofert złożonych w zapytaniu z dnia 03.01.2020 wybrano ofertę p. Roksany Bernat zam. w Sosnowcu, 41-219, przy ul. Bora Komorowskiego 9/33.

Katowice, 18.05.2020

Informacja o wyłonieniu wykonawcy