Konferencja pt. „Praktyczny wymiar Społecznej Odpowiedzialności Biznesu na Śląsku i Opolszczyźnie”

26 czerwca 2013 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12) odbędzie się konferencja pt. „Praktyczny wymiar Społecznej Odpowiedzialności Biznesu na Śląsku i Opolszczyźnie”.

W programie konferencji znajdzie się m.in.:

• przemówienie powitalne JM Rektora UŚ prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia,
  • sesja pt. „Rozwój koncepcji CSR w Polsce i na świecie” z udziałem dyrektor Szkoły Zarządzania UŚ prof. dr hab. Barbary Kożusznik, prezesa Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie dr. Mieczysława Bąka oraz prezesa Regionalnej Izy Gospodarczej w Katowicach Tadeusza Donocika;
  • sesja pt. „Praktyki wdrożenia CSR w firmach i instytucjach” z udziałem Ewy Trzeszczyńskiej z Przedsiębiorstwa Usług Naukowo-Technicznych „Pro Novum” Sp. z o.o. z Katowic, Dominiki Cieślukowskiego z Baltimpex  Telecom Group z Katowic oraz Patrycji Stogniew-Szymańskiej z CTC Polska Sp. z o.o. z Opola.

Moderatorem spotkania będzie Miłosz Omastka, prezes Regionalnego Centrum Biznesu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu należy potwierdzić do 24 czerwca 2013 r. mailowo: rektor@us.edu.pl lub telefonicznie: 32 359 13 00.

Organizatorami konferencji są: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Regionalne Centrum Biznesu.

Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych prowadzonych przez Uniwersytet Śląski. Przed aulą ustawione będzie stoisko, przy którym pracownik uczelni udzielać będzie szczegółowych informacji na temat oferty kształcenia na studiach podyplomowych.

Oferta studiów podyplomowych UŚ dostępna jest na stronie: www.podyplomowe.us.edu.pl.

Więcej informacji  na stronie UŚ.