Ogólnopolskie Targi Innowacji Polskich Uczelni i Instytutów Badawczych PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022

Szanowni Państwo,

miło jest nam poinformować, iż Uniwersytet Śląski w Katowicach - Biuro Współpracy z Gospodarką będzie obecny na trwających w dniach 18-19 maja 2022 targach PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022 mających miejsce w EC1 Miasto-Kultury w Łodzi.

Ogólnopolskie Targi Innowacji Polskich Uczelni i Instytutów Badawczych to wyjątkowa okazja, zapoznania się w jednym miejscu z uczelnianą ofertą: know-how, technologiami, usługami ze wszystkich gałęzi przemysłu oraz zewnętrznymi możliwościami finansowania wdrożeń.

PACTT PSBI to:

• 100 wystawców,
  • 250 innowacji,
  • 12 paneli branżowych,
  • 2850 m2 powierzchni wystawienniczych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia oraz naszego stoiska, na którym prezentowane będą innowacyjne rozwiązania naukowców z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, m.in. z dyscypliny inżynieria biomedyczna, inżynieria materiałowa czy chemia.

Imprezą uzupełniającą targi będzie trwająca w dniach 19-20 maja XII Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii.