Rekrutacja na ostatni cykl szkoleń i zagraniczne wyjazdy studyjne dla pracowników naukowych

Prowadzimy rekrutację na bezpłatne szkolenia organizowane w ramach projektu "Nauka dla gospodarki - efektywne zarządzanie badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac badawczych" z następującego zakresu tematycznego:

1. Szkolenie 1. Zarządzanie dużymi projektami badawczymi i ich finansowanie;
  2. Szkolenie 2. Praktyczne aspekty komercjalizacji i funkcjonowanie spin off.

Rekrutacja na ostatni, V cykl szkoleń trwa do 11 września.

Każdy cykl obejmuje dwa trzydniowe szkolenia (łącznie 40 godzin).

Przypominamy, że szkolenia skierowane są do pracowników naukowych (w myśl ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym – tekst jednolity Dz. U. z 2012 r., poz. 572, z późn. zm., lub ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o instytutach badawczych – Dz. U. nr 96, poz. 618, z późn. zm.): szkół wyższych, instytutów badawczych, instytutów naukowych PAN oraz pracowników jednostek tworzących konsorcja naukowe (z wyłączeniem przedsiębiorców).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie kwestionariusza osobowego wraz z obligatoryjnymi załącznikami znajdującymi się w zakładce „Dołącz do nas juz teraz” na stronie projektu www.ndg.us.edu.pl.

Dokumenty należy złożyć osobiście w Biurze Współpracy z Gospodarką, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, p. 80, wysłać pocztą na adres Biura Współpracy z Gospodarką (o przyjęciu decyduje data wpływu) lub, zeskanowane po podpisaniu, wysłać na adres ndg@us.edu.pl.

60 z 75 uczestników szkoleń, będzie miała  możliwość wzięcia udziału w wyjeździe studyjnym do jednego z parków technologicznych w Wielkiej Brytanii lub Finlandii.

Projekt  "Nauka dla gospodarki - efektywne zarządzanie badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac badawczych", jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego".