Symulacje biznesowe - innowacyjne wsparcie rozwoju menadźerów sektora MMP w Województwie Śląskim

Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNY cykl szkoleń menadżerskich – FINANSE, MARKETING, SPRZEDAŻ, NEGOCJACJE!

Podczas cyklu uczestnicy wezmą udział w symulacji 6 letniego cyklu życia przedsiębiorstwa, podczas którego menadżerowie podejmują szereg decyzji finansowych, marketingowych, decydują o kanałach dystrybucji swoich produktów oraz dobierają odpowiednich partnerów biznesowych, w tym producentów i dystrybutorów.

ZAPAMIĘTUJEMY 20% TEGO CO USŁYSZYMY, 30% TEGO CO ZOBACZYMY I 70% TEGO CO ZROBIMY.

Szczegółowy program  oraz warunki uczestnictwa dostępne na stornie www.board.com.pl, zakładka szkolenia dofinansowane.

W razie pytań prosimy o kontakt:
Ewa Sołowiew
Specjalista ds. rekrutacji
e-mail: ewa.solowiew@board.com.pl

Więcej o szkoleniach: http://www.board.com.pl/

logo efs kapital ludzki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego