Szkolenie "Zarządzanie własnością intelektualną"

Wszystkich pracowników naukowych uczelni zainteresowanych zarządzaniem własnością intelektualną, w tym ochroną patentową innowacyjnych rozwiązań oraz transferem wiedzy do biznesu, zapraszamy 5 lipca 2012 r. na bezpłatne szkolenie „ZARZĄDZANIE WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ”.

Szkolenie odbędzie się w sali nr 29 (rektorat UŚ, ul. Bankowej 12, Katowice), w godzinach 09.00 – 15.00.
Poprowadzi je Rzecznik Patentowy UŚ mgr Mariusz Grzesiczak.

Szkolenia z zakresu zarządzania własnością intelektualną, w tym ochrony patentowej innowacyjnych rozwiązań oraz transferu wiedzy do biznesu, mają na celu podniesienie świadomości pracowników naukowych uczelni w obszarze możliwości transferu innowacyjnych rozwiązań do gospodarki.

PROGRAM SZKOLENIA

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Współpracy z Gospodarką drogą poczty elektronicznej:  a.krol@us.edu.pl lub telefonicznie: 32 359 22 71. Zgloszenia będą przyjmowane do dnia 4 lipca 2012 r. (środa), do godz. 15:00.

Kolejna edycja szkolenia planowane są na jesień 2012 r.

Szkolenia z zakresu zarządzania własnością intelektualną, w tym ochroną patentową innowacyjnych rozwiązań oraz transferem wiedzy do biznesu, organizowane są w ramach projektu „Promocja idei komercjalizacji własności intelektualnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”,  realizowanego w ramach programu ,,Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej” współfinansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.