,,Technopark Gliwice" zaprasza na blok szkoleniowo-warsztatowy "Innowacyjne Kadry Akademickie"

Partner Uniwersytetu w Katowicach - Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego serdecznie zapraszają Państwa do skorzystania z nieodpłatnego bloku szkoleniowo-warsztatowego pt. „Innowacyjne Kadry Akademickie”.

Grupa docelowa: osoby zatrudnione (na podstawie umowy o pracę) na stanowisku: pracownika naukowo-dydaktycznego, naukowego oraz doktoranci uczelni wyższych mających swą siedzibę na terenie województwa śląskiego.

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji kadr akademickich w woj. śląskim w zakresie zarządzania projektami badawczymi-rozwojowymi, komercjalizacji wyników badań, transferu technologii oraz ochrony własności intelektualnej. Ważnym celem szkolenia jest zwiększenie zaangażowania środowisk naukowo-badawczych do budowy i wykorzystania potencjału innowacyjnego regionu.

Termin: 6-22 września 2013, zajęcia w tygodniu 16.00-20.00 oraz w weekendy 8.00-16.30

Więcej informacji można znaleźć tutaj.