Zapraszamy do udziału w KIS TECHNOLOGY OPEN DAY

Zapraszamy wszystkich lokalnych i regionalnych przedsiębiorców oraz nauczycieli akademickich, doktorantów oraz studentów do udziału w drugim spotkaniu KIS TECHNOLOGY OPEN DAY, które poświęcone jest  prezentacji potencjału naukowego w zakresie Krajowych Inteligentnych Specjalizacji takich jak zdrowe społeczeństwo, gospodarka rolno-spożywcza, zrównoważona energetyka.

Spotkanie odbędzie się 23.10.2018 roku w auli-22 na Wydziale Matematyczno - Przyrodniczym przy al. Armii Krajowej 13/15. Na spotkaniu dowiesz się jakie technologie są aktualnie tworzone w śląskich ośrodkach Naukowo-Badawczych, będziesz miał możliwość spotkania z twórcami technologii oraz brokerami innowacji, poznasz ofertę dla Biznesu Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) http://pactt.pl/.

Inicjatywy towarzyszące wydarzeniu:

1. spotkania networkingowe Specjalistycznego Obserwatorium
    Nanotechnologii i Nanomateriałów.
    1. Cel spotkań: podniesienie świadomości o potencjale branży nanotechnologicznej
      w województwie śląskim oraz możliwości wykorzystania nanotechnologii i nanomateriałów w praktyce gospodarczej.
  2. warsztat z wzornictwa przemysłowego, prowadzony przez pracownika Politechniki Łódzkiej.
    1. Cel warsztatów: podniesienie świadomości w zakresie wykorzystania wzornictwa przemysłowego w praktyce badawczej.
  3. Spotkania Rzeczników Nauki – spotkania dziennikarzy z pracownikami akademickimi.
    1. Cel spotkań: promocja wyników badań naukowych.

Więcej informacji na: openday-1b59d95f64.pdf

Spotkania networkingowe są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 1.3 Profesjonalizacja IOB Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w związku z realizacją projektu pn. „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania" (SO RIS w PPO).

Spotkanie KIS TECHNOLOGY OPEN DAY jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020.