Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usługi optymalizacji warunków syntezy w warunkach podwyższonego ciśnienia, czyszczenia polimerów o topologii liniowej oraz nieliniowej otrzymanych w warunkach ciśnienia atmosferycznego (...)

Zaproszenie do składania ofert

W związku z realizacją projektu „Innowacyjna metodyka dla produktów leczniczych
w fazie rozwoju - NOMAD-L” w związku z umową o dofinansowanie projektu
nr POIR.04.01.04-00-0142/17-00 z dnia 7 listopada 2019r., w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Osi priorytetowej Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego, Działania 4.1. Badania naukowe i prace rozwojowe, Podziałania 4.1.4. Projekty aplikacyjne, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020 Uniwersytet Śląski w Katowicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi optymalizacji warunków syntezy w warunkach podwyższonego ciśnienia, czyszczenia polimerów o topologii liniowej oraz nieliniowej otrzymanych w warunkach ciśnienia atmosferycznego oraz przygotowanie próbek do pomiarów z wykorzystaniem technik NMR oraz GPC, a także przygotowania materiałów z przeprowadzonych syntez do raportu końcowego.

Kod CPV: 73300000-5 Projekt i realizacja badań oraz rozwój

Zaproszenie do składania ofert