Zaproszenie do udziału w wizycie studyjnej przedstawicieli klastra MedSilesia w kampusie chorzowskim

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej, połączonej ze spotkaniem sieciującym, planowanej na dzień 12 kwietnia br. (piątek), w godzinach 10:00-13:00, na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ w Chorzowie.

Spotkanie organizowane jest w ramach klastra MedSilesia – Śląska Sieć Wyrobów Medycznych, do którego przynależy Uniwersytet Śląski.

Gościć będziemy przedstawicieli firm zrzeszonych w klastrze, które działają w branży medycznej.

W planie prezentacje potencjału Instytutów UŚ: Inżynierii Materiałowej, Inżynierii Biomedycznej, Fizyki i Chemii oraz możliwości współpracy z gospodarką – Biuro Współpracy z Gospodarką, a następnie zwiedzanie najciekawszych laboratoriów wydziałowych oraz Centrum Mikroskopowego Badania Materii Spin-Lab.